lamonte

Sizi Arayalım Bize Ulaşın

Sadeliği sizler için yeniden tasarladık...

Hakkımızda



Lamonte Mutfak, ahşap sektörünün deneyimli firması Baha Mimarlık Mobilya Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti. tarafından üretilmektedir. 2005 yılında faaliyete başlayan Baha Mimarlık, üretim kalitesine verdiği önem doğrultusunda teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarını modern bir anlayışla sürekli artırmıştır.



Türkiye'nin önemli mutfak markası olmayı hedefleyen Lamonte Mutfak, aynı zamanda Avrupa'dan Asya'ya, Asya'dan Amerika'ya kadar dünyanın pek çok ülkesine yetkili satıcıları aracılığıyla hizmet vermeyi hedeflemektedir.



Estetik ve modern çizgisi, farklı tasarımlarıyla modüler mutfağın olanaklarını genişletmek amacıyla, tecrübeli mimarları ve mutfakta kişiye özel kreatif çözümleri ile müşteri beklentilerini karşılamaktadır.




Vizyonumuz


Her dönem yenilenerek sektörde lider konumuna gelen prestijli bir dünya markası olmaktır.




Mizyonumuz


Lamonte Mutfak; fonksiyonel, özgün, yenilikçi, modern ve ihtiyaca yönelik mutfak tasarımlarıyla, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak, çözüm ortaklarımızla sektörde hizmet verme ilkesi ile yola çıkmıştır. Tasarım aşamalarından üretim süreçlerindeki adımlara kadar insana ve çevreye saygılı çalışma anlayışı ile müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz!