Sizi Arayalım Bize Ulaşın

 BAKLAVA

Modernize edilmiş kapakları ve mat yüzeyli lake renkleriyle bir klasik olan Baklava mutfak
modelimiz, geleneksel çizgilerden vazgeçemeyenler için...Geçmişi eskilere dayanan, klasik olarak nitelendirebileceğimiz bir tatlı olan baklava ile Neoklasik mobilya akımının simgelerini taşıyan lake kapak modelimizi bir araya getirdik.Baklava mutfak dolabı modelimiz, 22 mm MDF* panel üzerine, CNC oyma göbekli model, ipek mat lake cilalıdır. 14 lake renk seçeneğimiz mevcuttur.

*MDF (Medium Density Fiberboard), orta yoğunlukta lif levhadır. MDF her noktası homojen yoğunlukta olan, mutfak kapaklarında, freze işlemi denilen; oyna, desen işleme gibi işlemlere çok uygundur. Kullandığımız MDF paneller E1 normundadır. MDF yüzey yoğunluğu yüksek ve yüzeyi az pürüzlü olmasıyla, levha yüzeylerine her çeşit lake, boya ve vernik gibi sıvı yüzey işlemleri uygulanabilmektedir.

Kapak Malzemesi

Mutfak modellerimizdeki lake kapaklarımız, çağdaş lake teknolojisi ile boyanmaktadır. Lake kapaklar MDF üzerine, polyester astar atılıp, poliüretan boyalarla boyanır. Lake kapaklarımızın üretiminde kullanılan boyalar sararmaya karşı dirençli KA-Q TS-EN ISO 9001-2000 kalite belgelerine sahip ürünlerdir.Detaylı bilgi için tıklayabilir, bize 05302026025 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Model renkleri ve aksesuar detayları için tıklayınız.

Lamonte bu web sitesinde oluşabilecek renk sapmalarından sorumlu değildir. Firmamızın web sitesinde yer alan ürün, model ve renklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DİĞER MODELLER