Sizi Arayalım Bize Ulaşın

 PAVLOVA

Çerçeveli mat lake kapak tasarımları ve gösterişli kulp seçenekleri sunan Pavlova mutfak modelimiz, klasik çizgilerden vazgeçemeyen modernistler için...Bir balerin gibi narin ve estetik, Pavlova mutfak modelimizi, yeni klasikçilik (Neoclassicism) mobilya akımının simgelerini taşıyan çizgilerle sizlere sunuyoruz.

Kapak Malzemesi

Pavlova mutfak modelimizin kapakları, 22 mm MDF* panel üzerine, CNC oyna çerçeveli model, ipek mat lake cilalıdır.
14 lake renk seçeneğimiz mevcuttur. Lake kapaklarımız, çağdaş lake teknolojisi ile boyanmaktadır. Lake kapaklar MDF üzerine, polyester astar atılıp, poliüretan boyalarla boyanır. Lake kapaklarımızın üretiminde kullanılan boyalar sararmaya karşı dirençli KA-Q TS-EN ISO 9001-2000 kalite belgelerine sahip ürünlerdir.

*MDF (Medium Density Fiberboard), orta yoğunlukta lif levhadır. MDF her noktası homojen yoğunlukta olan, mutfak kapaklarında, freze işlemi denilen; oyna, desen işleme gibi işlemlere çok uygundur. Kullandığımız MDF paneller E1 normundadır. MDF yüzey yoğunluğu yüksek ve yüzeyi az pürüzlü olmasıyla, levha yüzeylerine her çeşit lake, boya ve vernik gibi sıvı yüzey işlemleri uygulanabilmektedir.Detaylı bilgi için tıklayabilir, bize 05302026025 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Model renkleri ve aksesuar detayları için tıklayınız.

Lamonte bu web sitesinde oluşabilecek renk sapmalarından sorumlu değildir. Firmamızın web sitesinde yer alan ürün, model ve renklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DİĞER MODELLER