Sizi Arayalım Bize Ulaşın

 SORBE

Parlak ve canlı renklere sahip Sorbe, renkli kişiliğini mutfağına yansıtmak isteyenler için...Sorbe nin kristal parlaklığından ve meyvelerden aldığı renklerden esinlenerek, modern çizgilerle tasarladığımız, akrilik mutfak modelimiz Lamonte Sorbe yi sizlere dokuz renk parlak akrilik kapak seçeneği ile sunuyoruz.

Kapak Malzemesi

Sorbe akrilik mutfak modelimizde, kapaklar, 18mm MDF* levha üzerine, çizilmeye dayanımlı parlak akrilik panel** kaplamadır. Kapakları çevresindeki, özel çift renkli bant kaplamalar modern bir görünüm kazandırmaktadır.

*MDF (Medium Density Fiberboard), orta yoğunlukta lif levhadır. MDF her noktası homojen yoğunlukta olan, mutfak kapaklarında, freze işlemi denilen; oyna, desen işleme gibi işlemlere çok uygundur. Kullandığımız MDF paneller E1 normundadır. MDF yüzey yoğunluğu yüksek ve yüzeyi az pürüzlü olmasıyla, levha yüzeylerine her çeşit akrilik panel, lake, boya ve vernik gibi sıvı yüzey işlemleri uygulanabilmektedir.


**Akrilik kapak paneli; ABS/ PMMA' dan üretilmiş, PVC içermeyen yüzeylerdir. MDF yüzeyine laminasyon usulü ile kaplanır. Çizilmeye üst düzey dayanımı olan akrilik plakalar kullanılır. Akrilik mutfak kapakları; yüksek parlaklık seviyesi, çizilmelere ve UV ışınlarına karşı gösterdiği yüksek dayanımla, çevre dostu güvenli bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Küçük çiziklerin cila ile rahatlıkla yok edilebildiği Akrilik mutfak kapakları, ev kimyasallarına karşı dayanıklılığı ile de göz doldurmaktadır.Detaylı bilgi için tıklayabilir, bize 05302026025 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Model renkleri ve aksesuar detayları için tıklayınız.

Lamonte bu web sitesinde oluşabilecek renk sapmalarından sorumlu değildir. Firmamızın web sitesinde yer alan ürün, model ve renklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DİĞER MODELLER