Sizi Arayalım Bize Ulaşın

 PANNA COTTA

Parlak lake renkleri, pürüzsüz kapak formunda sunan Panna Cotta mutfak modelimiz, evinde kusursuz uyum ve göz alıcı tasarımlar isteyenler için...Parlak pürüzsüz lake yüzeyli mutfak dolabı modelimizi, değişik malzemelerle farklı renklerde parlak bir görünüm ve lezzet vermenin mümkün olduğu bu tatlıdan esinlenerek tasarladık. Sizlere Lamonte PANNA COTTA yı parlak lake yüzey ve 14 renk seçeneği ile sunuyoruz.

Kapak Malzemesi

Panna Cotta mutfak modelimizde, 22 mm MDF panel üzerine parlak lake uygulanmaktadır. Parlak lake kapaklarımız, çağdaş lake teknolojisi ile boyanmaktadır. Lake kapaklar MDF üzerine, polyester astar atılıp, parlak poliüretan boyalarla boyanır. Lake kapaklarımızın üretiminde kullanılan boyalar sararmaya karşı dirençli KA-Q TS-EN ISO 9001-2000 kalite belgelerine sahip ürünlerdir.

*MDF (Medium Density Fiberboard), orta yoğunlukta lif levhadır. MDF her noktası homojen yoğunlukta olan, mutfak kapaklarında, freze işlemi denilen; oyna, desen işleme gibi işlemlere çok uygundur. Kullandığımız MDF paneller E1 normundadır. MDF yüzey yoğunluğu yüksek ve yüzeyi az pürüzlü olmasıyla, levha yüzeylerine her çeşit lake, boya ve vernik gibi sıvı yüzey işlemleri uygulanabilmektedir.Detaylı bilgi için tıklayabilir, bize 05302026025 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Model renkleri ve aksesuar detayları için tıklayınız.

Lamonte bu web sitesinde oluşabilecek renk sapmalarından sorumlu değildir. Firmamızın web sitesinde yer alan ürün, model ve renklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DİĞER MODELLER