Sizi Arayalım Bize Ulaşın

 BROWNIE

Doğadan bir parça... Ahşap dokusunun verdiği sıcaklıktan vazgeçmek istemeyenler için...Brownie yi bize çağrıştıran mutfak modelimizi, dokulu ahşap yüzeyler ve 5 farklı desen ahşap mutfak kapakları uygulamasıyla sizlere sunuyoruz.

Kapak Malzemesi

Brownie modelimizin ahşap mutfak kapakları, 22mm MDF* levha üzeri alpi kaplama, ipek mat cilalıdır. Kullandığımız Alpi ahşap kaplamalar, doğal yaşamda bulunan pek çok ağaç türünün özel bir teknoloji kullanarak yeniden üretilmesidir. Alpi ahşap kaplamalar, doğal yaşamda bulunan pek çok ağaç türünün, mobilya endüstrisi için ayrılmış alanlarda özel yöntemlerle üretilmesi ile elde edilir.

*MDF (Medium Density Fiberboard), orta yoğunlukta lif levhadır. MDF her noktası homojen yoğunlukta olan, mutfak kapaklarında, freze işlemi denilen; oyna, desen işleme gibi işlemlere çok uygundur. Kullandığımız MDF paneller E1 normundadır. MDF yüzey yoğunluğu yüksek ve yüzeyi az pürüzlü olmasıyla, levha yüzeylerine her çeşit, alpi ahşap kaplama, lake, boya ve vernik gibi sıvı yüzey işlemleri uygulanabilmektedir.Detaylı bilgi için tıklayabilir, bize 05302026025 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Model renkleri ve aksesuar detayları için tıklayınız.

Lamonte bu web sitesinde oluşabilecek renk sapmalarından sorumlu değildir. Firmamızın web sitesinde yer alan ürün, model ve renklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DİĞER MODELLER