Sizi Arayalım Bize Ulaşın

 MAGNOLIA

Soft renk ve sade formlu kapaklarla birleşen işlevsel tasarıma sahip Magnolia, fark yaratmak isteyenler için...Magnolia mutfak modelimizi, ipek mat görünümü ve sade duruşuyla sizlere sunuyoruz.

Kapak Malzemesi

PVC kaplı MDF* den ürettiğimiz kapaklar, 18 mm MDF* panel üzerine 0,3 mm mat pvc yüzeyden oluşur. Gelişmiş teknoloji ile üretilen Avrupa standartlarına uygun kapaklarımız, çizilme direncine sahip, kolay temizlenebilen özelliğe sahiptir. Magnolia modelimizin 6 renk pvc kapak seçeneği mevcuttur.

*MDF (Medium Density Fiberboard), orta yoğunlukta lif levhadır. MDF her noktası homojen yoğunlukta olan, mutfak kapaklarında, freze işlemi denilen; oyna, desen işleme gibi işlemlere çok uygundur. Kullandığımız MDF paneller E1 normundadır. MDF yüzey yoğunluğu yüksek ve yüzeyi az pürüzlü olmasıyla, levha yüzeylerine her çeşit akrilik panel,pvc panel, lake, boya ve vernik gibi sıvı yüzey işlemleri uygulanabilmektedir.Detaylı bilgi için tıklayabilir, bize 05302026025 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Model renkleri ve aksesuar detayları için tıklayınız.

Lamonte bu web sitesinde oluşabilecek renk sapmalarından sorumlu değildir. Firmamızın web sitesinde yer alan ürün, model ve renklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DİĞER MODELLER