Sizi Arayalım Bize Ulaşın

 CANNOLI

Sade ve fonksiyonel bir tasarıma sahip olan Cannoli, zarif ve eşsiz bir mutfağa sahip olmak isteyenler için...Cannoli nin dışı dokulu, içi pürüzsüz yüzeyi ve dengeli tadından ilham aldık, Cannoli mutfak modelimizi 10 farlı desen ve dokulu strüktür kapak seçeneğiyle sunuyoruz. Cannoli ile, modern görünüm ya da dilerseniz rüstik görünümün mutfak tasarlayabiliriz.

Kapak Malzemesi

Cannoli mutfak modelimizin kapakları, 18mm mat özel desen ve dokulu yüzey MDF* üzerine yanmaz ve su geçirmez hale getirilen dekor kağıdının kaplanmasıyla elde edilen strüktür yüzey kapaklardır. Antistatik, çizilmeye, çarpmaya, sürtünmeye dayanıklı, solmaz, temizliği kolay estetik bakımdan kusursuz görünümlü bir üründür. Strüktür yüzey mutfak kapaklarının taş ve ahşap desenleri mevcuttur.

*MDF (Medium Density Fiberboard), orta yoğunlukta lif levhadır. MDF her noktası homojen yoğunlukta olan, mutfak kapaklarında, freze işlemi denilen; oyna, desen işleme gibi işlemlere çok uygundur. Kullandığımız MDF paneller E1 normundadır. MDF yüzey yoğunluğu yüksek ve yüzeyi az pürüzlü olmasıyla, levha yüzeylerine her çeşit akrilik panel, pvc panel, strüktür yüzey, lake, boya ve vernik gibi sıvı yüzey işlemleri uygulanabilmektedir.Detaylı bilgi için tıklayabilir, bize 05302026025 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Model renkleri ve aksesuar detayları için tıklayınız.

Lamonte bu web sitesinde oluşabilecek renk sapmalarından sorumlu değildir. Firmamızın web sitesinde yer alan ürün, model ve renklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DİĞER MODELLER